Kategori

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ (AVM)

Alışveriş Merkezi, perakende sektöründe yer alan markaları tüketiciler ile buluşturan mağazaların yer almış oldukları yerlere denilmektedir. Alışveriş merkezi kısaca AVM olarak da bilinmektedir. Ülkemizde neredeyse her ilimizde çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bu alışveriş merkezlerini ziyaret etmek isteyen vatandaşlar alışveriş merkezi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Bu kategoride yer alan içeriklerde merak ettiğiniz tüm alışveriş merkezlerinde çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır. Alışveriş merkezlerinin çalışma saatleri genel itibariyle sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında olsa da bazı günlerde ve çeşitli AVM’lerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebepten dolayı merak ettiğiniz alışveriş merkezini aratarak ilgili AVM hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı öneriyoruz.

Kuyumcukent çalışma saatleri

Kuyumcukent Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kuyumcukent Alışveriş Merkezi (AVM) içinde yer alan mağazaların ve Wedding World sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Forum İstanbul çalışma saatleri

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi ya da kısa ve bilinen adı ile Forum İstanbul, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde, Kocatepe mahallesinde yer alan bir alışveriş merkezidir. Forum İstanbul saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Forum İstanbul çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Cevahir Alışveriş Merkezi çalışma saatleri

Cevahir Alışveriş Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Cevahir Alışveriş Merkezi, İstanbul ilimizde Şişli, Mecidiyeköy arasında yer alan ülkemizin ve hatta Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Peki Cevahir AVM saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Cevahir AVM çalışma saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Vialand çalışma saatleri

Vialand Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vialand, ülkemizde inşa edilmiş olan ilk temalı park özelliğini taşımaktadır. Vialand saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Optimum çalışma saatleri

Optimum AVM Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Optimum AVM, İzmir, Ankara, Adana ve İstanbul illerimizde bulunan bir alışveriş merkezi zinciridir. Optimum alışveriş merkezi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.