Kategori

BANKALAR

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör bankaları, kamu bankaları ve vakıf bankalarının çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri aşağıda yer alan haberlerimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Her kurumun çalışma saatleri genel olarak farklılık gösterse de bankalar genel itibariyle hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Genel itibariyle de 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadırlar. Çoğu banka Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu kapalı olsa da bazı bankaların, bazı şubeleri bugünlerde de hizmet vermektedir. Aramış olduğunuz bankanın en güncel çalışma saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini ve bankalar bugün açık mı, kaça kadar açık öğrenmek için aşağıda yayınlamış olduğumuz konulara göz gezdirmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere her kuruluşun çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Aktif Bank çalışma saatleri

Aktif Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding tarafından kurulmuş olan özel sermayeli bir yatırım bankasıdır. Aktif Bank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Merkez Bankası çalışma saatleri

Merkez Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş., banknot ihraç eden, Türkiye Cumhuriyeti Hükumetinin para ve kredi politikasını yürüten, veznedarlık görevini üstlenmiş ve devletin iktisadi ve mali danışmanlığını yapan yasal olarak bağımsız bir ekonomik kurumdur. Merkez Bankası saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Ramazan Bayramı'nda bankalar açık mı, tatil mi?

Bankalar Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu? Bayramda Açık Olan Bankalar

Bankalar para çekme, para yatırma, EFT, havale, kredi çekme gibi çok sayıda işlemin gerçekleştirildiği finansal kuruluşlardır. Bayramda bankalar kaç gün tatil, kaç gün kapalı, bankalar bayramda açık olur mu, ne zaman açık, açık mı, açılacak mı, bayramda banka işlemleri, bankaların bayram tatili ne zaman bitiyor konularında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Emlak Bankası çalışma saatleri

Emlak Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Emlak Bankası A.Ş., 8 Ocak 1988 tarihinde Anadolu Bankası ile Türkiye Emlak Kredi Bankası’nın birleştirilmesi ile kurulmuş kamu bankasıdır. 2001 yılında faaliyetleri tamamen durdurulan Emlak Bankası yeniden açılmıştır. Peki Emlak Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Emlak Bankası çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Bank Asya çalışma saatleri

Bank Asya Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bank Asya ya da bilinen adı ile Asya Katılım Bankası, ülkemizde faaliyet göstermekte olan bir devlet bankasıdır. Bank Asya kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve 200’ü aşkın şube sayısına ulaşmıştır. Ancak geçtiğimiz senelerde TMSF tarafından kuruma el konulmuş ve daha sonra da faaliyetleri durdurulmuştur. Peki Bank Asya şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Bank Asya çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

İller Bankası çalışma saatleri

İller Bankası (İLBANK) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İller Bankası ya da bilinen kısa adı ile İlbank, bütün işlemlerinde kuruluş kanunu ve özel hükümlerine bağlı, tüzel kişiliğe sahip, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ilgili kamu kurumudur. İller Bankası çalışma saatleri ve mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Türk Eximbank çalışma saatleri

Eximbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Eximbank ya da diğer adı ile Türkiye İhracat Kredi Bankası, 1987 yılında ihracatın geliştirilmesi amacı ile kurulmuş olan bir kurumdur. Türk Eximbank’ın genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca Ankara’da bölge müdürlüğü ve İzmir’de şubesi; Konya, Denizli, Kayseri, Gaziantep, Bursa, Adana ve Trabzon gibi illerimizde de irtibat büroları bulunmaktadır. Peki Türk Eximbank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış saatleri ve kapanış saatleri ne zaman? Çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Turkish Bank çalışma saatleri

Turkish Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TurkishBank Grubu Türkiye’deki faaliyetlerine 1982 yılında Kıbrıs’ta kurulu olan Türk Bankası Ltd.’nin İstanbul Şubesini açarak başlamıştır. TurkishBank Grubu’nun Türkiye operasyonları, 27 Aralık 1991’de yabancı banka statüsünden çıkarak TurkishBank A.Ş. olarak ayrı bir tüzel kişilik kazanmıştır. Turkish Bank çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaça kadar açık, kaçta kapanıyor haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.