Kategori

BANKALAR

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör bankaları, kamu bankaları ve vakıf bankalarının çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri aşağıda yer alan haberlerimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Her kurumun çalışma saatleri genel olarak farklılık gösterse de bankalar genel itibariyle hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Genel itibariyle de 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadırlar. Çoğu banka Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu kapalı olsa da bazı bankaların, bazı şubeleri bugünlerde de hizmet vermektedir. Aramış olduğunuz bankanın en güncel çalışma saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini ve bankalar bugün açık mı, kaça kadar açık öğrenmek için aşağıda yayınlamış olduğumuz konulara göz gezdirmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere her kuruluşun çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

T-Bank çalışma saatleri

T-Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkland Bank A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile T-Bank, 1985 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuş olan özel bir bankadır. Banka günümüzde özellikle kurumlara ve KOBİ’lere yönelik olarak çalışmaktadır. T-Bank şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? T-Bank çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

ICBC çalışma saatleri

ICBC Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çin Endüstri ve Ticaret Bankası Ltd. ya da bilinen kısa adı ile ICBC, toplam varlıklar ve piyasa değerine göre dünyanın en büyük bankasıdır. 1984 senesinde kurulmuş olan ICBC, Çin’deki 4 devlet bankasından bir tanesidir ve bünyesinde bünyesinde 400 bini aşkın personel çalışmaktadır. Peki ICBC saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? ICBC çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Abank çalışma saatleri

Alternatif Bank (ABank) Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Alternatif Bank ya da bilinen kısa adı ile ABank, 1991 senesinde Doğan Grubu bünyesinde kurulmuş olan, ülkemizde faaliyet gösteren finans kuruluşlarından bir tanesidir. ABank daha sonra The Commercial Bank tarafından satın alınmıştır. Alternatif Bank ülkemizde 50’yi aşkın şubesinde faaliyet göstermektedir. Alternatif Bank yani ABank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Yazımız devamında ABank çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Burgan Bank çalışma saatleri

Burgan Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burgan Bank, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet göstermekte olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu’nun bir iştirakidir. Burgan Bank ülkemizde 50’yi aşkın şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Peki Burgan Bank şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Burgan Bank şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Odeabank çalışma saatleri

Odeabank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak kurulan anonim bir şirkettir. Odeabank, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başarmış ve günümüzde 50’yi aşkın şubede, 2 bini aşkın personeli ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Odeabank şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Odeabank çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Citibank çalışma saatleri

Citibank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

CitiBank, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunan özel finans kurumudur. 1975 yılında Türkiye’de faaliyete geçti. Citigroup bünyesindedir. 2007 yılında Akbank’ın %20 hissesini satın alarak ortak olmuştur. Peki Citibank saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Citibank çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer alıyor.

Halkbank çalışma saatleri

Halkbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Halk Bankası A.Ş. veya kısa adı ile Halkbank, 1933 senesinde kurulmuş olan bir devlet bankasıdır. Halkbank küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacı ile kurulmuştur. Peki Halk Bankası yani Halkbank saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık, ne zaman açılır, kapanır? Halkbank çalışma saatleri, çalışma günleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında.

Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri

Yapı Kredi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yapı Kredi ya da tam adı ile Yapı Kredi Bankası A.Ş. 1944 yılında kurulmuş olan, ülkemizdeki bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamayı hedef edinmiş, ülkemizin ilk özel bankasıdır. Peki Yapı Kredi Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Vakıf Katılım Bankası çalışma saatleri

Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vakıf Katılım Bankası ülkemizde faaliyet göstermekte olan katılım bankalarından bir tanesidir. Katılım bankacılığı sektörünün en genç üyesi olan Vakıf Katılım, yüzyıllardır kültürümüzün önemli bir parçası olarak günümüze gelen ve bugün ana kurucusu T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından yaşatılan “Vakıf Kültürü”nün önemli bir kurumu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Vakıf Katılım Bankası sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi yazımız devamında.

Türkiye Finans çalışma saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Finans Katılım Bankası, tamamı yerli ilk özel finans kurumu olarak, Anadolu Finans ve Family Finans’ın ortaklığıyla kurulmuş bir bankadır. Daha sonra The National Commercial Bank (NCB) tarafından çoğunluk hissesi satın alınan Türkiye Finans Katılım Bankası, bu tarihten sonra değişim dönemine girmiştir. 5 ülkede yatırımları bulunan, The National Commercial Bank’in (NCB) yüzde 67.03 hisse ile hakim ortağı olduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, katılım bankacılığı sektöründe yer almaktadır. Türkiye Finans Katılım Bankası saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış-kapanış saatleri ve çalışma saatleri, mesai saatleri.