Kategori

BANKALAR

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör bankaları, kamu bankaları ve vakıf bankalarının çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri aşağıda yer alan haberlerimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Her kurumun çalışma saatleri genel olarak farklılık gösterse de bankalar genel itibariyle hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Genel itibariyle de 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadırlar. Çoğu banka Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu kapalı olsa da bazı bankaların, bazı şubeleri bugünlerde de hizmet vermektedir. Aramış olduğunuz bankanın en güncel çalışma saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini ve bankalar bugün açık mı, kaça kadar açık öğrenmek için aşağıda yayınlamış olduğumuz konulara göz gezdirmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere her kuruluşun çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası çalışma saatleri

Albaraka Türk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizde faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların öncülerinden bir tanesidir ve 1985 yılından bu yana hizmet vermektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkemizdeki 4 katılım bankasından bir tanesidir. Albaraka Türk bankası şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Albaraka Türk çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Anadolubank çalışma saatleri

Anadolubank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Anadolubank, İstanbul ilimizde 1961 yılında Buğday Bankası ve Türk Ekspres’in birleşmesi sonucunda kurulmuş olan bankadır. Anadolubank küçük ve orta ölçekli işletmelere, kısa ve orta vadeli işletme sermayesi ve ticaret finansman kredileri sağlamaktadır. Peki Anadolubank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, ne zaman öğle tatiline girer? Anadolubank çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında.

Fibabanka çalışma saatleri

Fibabanka Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Fibabanka Anonim Şirketi ya da bilinen işletme adı ile Fibabanka, Fiba Grup bünyesinde 2010 senesinde kurulmuş olan özel bir finans kuruluşudur. Anada, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ gibi illerimizde çok sayıda şube ve 1000’i aşkın personeli ile hizmet vermektedir. Peki Fibabanka şubelerinin açılış saatleri, kapanış saatleri ne zaman, saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Fibabanka çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Ziraat Katılım Bankası çalışma saatleri

Ziraat Katılım Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ülkemiz son yıllarda katılım bankacılığı olarak bilinen yeni bir terimle karşılaştı. Katılım bankası, faizsiz bankacılık esasına dayalı olarak kurulmuş olan, her türlü faizsiz şekilde işlemlerin gerçekleştirildiği finans kuruluşlardır. Ziraat Katılım Bankası bu finans kurumları arasında en büyüklerinden bir tanesidir. Peki Ziraat Katılım Bankası saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri haberimizdedir.

Türkiye Ekonomi Bankası - TEB çalışma saatleri

TEB Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası ya da bilinen kısa ismi ile TEB, ülkemizde 1927 senesinden bu yana faaliyet göstermekte olan özel bir bankadır. TEB Türkiye’nin önde gelen özel sektör ticari bankalarından biridir. Peki TEB saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? TEB çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Kuveyt Türk çalışma saatleri

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ya da bilinen adı ile Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuş olan özel bir bankadır. %62’lik sermaye payı ile Kuveyt Türk’ün en büyük ortağı konumundaki Kuveyt Finans Kurumu (Kuwait Finance House) milyarlarca dolarlık toplam fonuyla ve sunduğu çağdaş bankacılık hizmetleriyle Kuveyt’in dev bir finans kuruluşu olmasının yanı sıra faizsiz finans kurumları arasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Yazımızda Kuveyt Türk çalışma saatleri ile mesai saatleri ve sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır hakkında bilgiler bulunmaktadır.

İNG Bank çalışma saatleri

İNG Bank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İNG Bank, finans sektöründe hizmet vermekte olan Hollandalı İNG Grubu’nun sahibi olduğu, merkezi Hollanda’da bulunan bankanın Türkiye koludur. Daha önce Oyak Bank adı ile hizmet vermekte olan İNG Bank günümüzde 300’ü aşkın şubesinde 6 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına çalışmaktadır. İNG Bank saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ile çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgi.

Denizbank çalışma saatleri

Denizbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Denizbank 1938 senesinde Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuştur. Peki Denizbank şubeleri saat saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, öğle tatili ne zaman? Denizbank çalışma günleri, mesai saatleri ve çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi haberimizin devamında.

QNB Finansbank çalışma saatleri

QNB Finansbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş olan bir bankadır.Peki Finansbank şubeleri sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, kaça kadar açıktır? Finansbank mesai saatleri çalışma saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında.

Vakıfbank çalışma saatleri

Vakıfbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısaca VakıfBank, ülkemizin aktif büyüklüğü bakımından en büyük bankalarından bir tanesidir. Peki Vakıfbank şubeleri saat kaçta açılır, kaça kadar açık, kaçta kapanır? Vakıfbank çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri ile açılış kapanış saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.