Kategori

BANKALAR

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör bankaları, kamu bankaları ve vakıf bankalarının çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri aşağıda yer alan haberlerimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Her kurumun çalışma saatleri genel olarak farklılık gösterse de bankalar genel itibariyle hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Genel itibariyle de 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadırlar. Çoğu banka Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu kapalı olsa da bazı bankaların, bazı şubeleri bugünlerde de hizmet vermektedir. Aramış olduğunuz bankanın en güncel çalışma saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini ve bankalar bugün açık mı, kaça kadar açık öğrenmek için aşağıda yayınlamış olduğumuz konulara göz gezdirmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere her kuruluşun çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Şekerbank çalışma saatleri

Şekerbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şekerbank, Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile şeker pancarı üreticilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Eskişehir ilimizde kurulmuştur. Şekerbank saat kaçta açılır, kaça kadar açıktır, saat kaçta kapanır, açılış ve kapanış saati ile çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Ziraat Bankası çalışma saatleri

Ziraat Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ülkemizde faaliyet göstermekte olan üç kamu bankasından bir tanesidir. Peki Ziraat Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır ile açılış kapanış saatleri hakkında bilgiler yazımız devamında.

Akbank çalışma saatleri

Akbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Akbank, 1948 senesinde Hacı Ömer Sabancı ve bir grup iş adamı tarafından kurulmuş olan bölgedeki pamuk üreticilerinin finansmanlarını sağlamak amacı ile kurulmuş bir özel finans kuruluşudur. Akbankası kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüştür. 2018 yılına geldiğimize aktif büyüklüğü ile ülkemizde faaliyet gösteren bankalar arasında en büyüklerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Akbank saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ya da bilinen kısa ismi ile Garanti Bankası 1946 senesinde Ankara ilimizde kurulmuş olan özel bir bankadır. Peki Garanti Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İş Bankası çalışma saatleri

İş Bankası Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye İş Bankası A.Ş. bilinen kısa adı ile İş Bankası ülkemizde bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunmakta olan özel bir bankadır. İş Bankası saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ile açılış kapanış saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.