Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

EMO çalışma saatleri

EMO Çalışma ve Mesai Saatleri

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) çalışma saatleri, mesai saatleri, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati, Cumartesi ve Pazar hafta sonu bayramda açık mı, kapalı mı gibi konularda detaylı bilgiler yazımız devamında.

Koski çalışma saatleri

KOSKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

KOSKİ, Konya ilimizde vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan kuruluştur. Peki KOSKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır ile çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saati hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

MESKİ çalışma saatleri

MESKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

MESKİ, Mersin ilimizde temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan kurumdur. MESKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, Cumartesi Pazar açık mıdır yani çalışma saatleri ile mesai saatleri haberimiz devamındadır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çalışma ve Mesai Saatleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Peki İzmir Büyükşehir Belediyesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamındadır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Ankara, ülkemizin başkenti ve aynı zamanda da en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Ankara Büyükşehir Belediyesi de en yoğun çalışan belediyeler arasında yer almaktadır. Peki Ankara Büyükşehir Belediyesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri yazımız devamında yer almaktadır.

Mezarlıklar müdürlüğü çalışma saatleri

Mezarlıklar Müdürlüğü Çalışma ve Mesai Saatleri

Mezarlıklar Müdürlüğü, defin için gerekli olan işlemlerin gerçekleştirildiği kuruluştur. Mezarlıklar müdürlüğü sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Anıtkabir Müzesi ziyaret ve çalışma saatleri

Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi (Anıtkabir Müzesi) Ziyaret Saatleri

Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi ya da bilinen adı ile Anıtkabir Müzesi, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesinin bulunduğu Şeref Salonu’nun altındaki 3 bin metrekarelik sütunlu alanda bulunan 2002 yılında ziyarete açılmış müzedir. Anıtkabir Müzesi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Anıtkabir Müzesi ziyaret ve çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Eskişehir Balmumu müzesi çalışma saatleri

Eskişehir Balmumu Müzesi Çalışma ve Ziyaret Saatleri

Eskişehir İlimizde yer Yılmaz Büyükerşen’in büyük katkıları ile hizmete giren Eskişehir Balmumu Heykeli sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.