Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

İstanbul Modern çalışma saatleri

İstanbul Modern Çalışma ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Modern Sanat Müzesi ya da bilinen kısa adıyla İstanbul Modern, ülkemizde açılmış olan ilk modern sanat müzesi olma özelliğini taşımaktadır. İstanbul Modern sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Marmaray çalışma saatleri

Marmaray Sefer, Hareket ve Çalışma Saatleri

Marmaray, İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarındaki demir yolu hatlarını İstanbul Boğazı altından geçen bir tüp tünelle birleştiren, demir yolu iyileştirme ve geliştirme projesidir. Peki Marmaray saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaçta çalışmaya başlıyor yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve sefer saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Hükümet konağı çalışma saatleri

Hükümet Konağı Çalışma ve Mesai Saatleri

İllerimizde ve daha küçük yerleşim yerlerinde bulunan ve içlerinde hükümet görevlilerinin görev yaptıkları yapılara hükümet konağı denilir. Hükümet konağı sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında.

Baro çalışma saatleri

Baroların Çalışma ve Mesai Saatleri

Bir şehir veya bölgenin avukatlarını içinde toplayan birliğin adına baro denilmektedir. Peki barolar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Kayseri paso merkezi çalışma saatleri

Kayseri Paso Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Kayseri Paso Merkezi veya diğer adıyla Kart 38 işlem merkezi, Kayseri ilimizde toplu taşıma araçlarından faydalanabilmek için vatandaşlarımızın almak durumunda oldukları kartları temin edebileceği noktalara verilen isimdir. Peki Kayseri paso merkezi yani kart38 işlem merkezi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Gazdaş çalışma saatleri

GAZDAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

Gaziantep Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla GAZDAŞ, doğalgaz dağıtımından sorumlu ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Gazdaş saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Trafik şube müdürlüğü çalışma saatleri

Trafik Şube Müdürlüğü Çalışma ve Mesai Saatleri

Trafik Tescil Şube Müdürlüğü çok sayıda işlemimizi gerçekleştirmek adına uğradığımız noktalardan bir tanesidir. Trafik şube müdürlüğü sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Şoförler Odası çalışma saatleri

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri

Şoförler ve Otomobilciler Odası ya da bilinen kısa adıyla şoförler odası, ülkemizde her ilimizde bulunan meslek odalarından bir tanesidir. Şoförler odası sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

ismmmo çalışma saatleri

İSMMMO Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye’nin en genç ve en dinamik meslek örgütlerinden birisi olan İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) 20 Mart 1990’da kurulmuştur. İSMMMO sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Samsun SASKİ çalışma saatleri

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü yani bilinen kısa adı ile SASKİ, 1995 yılında Samsun ilinde ikamet eden kişilerin temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. Peki Samsun SASKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.