Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

İMÇ çalışma saatleri

İstanbul Manifaturacılar Çarşısı Çalışma ve Mesai Saatleri

İstanbul Manifaturacılar Çarşısı ya da kısa ve bilinen adı ile İMÇ, İstanbul ilimizde yer alan Atatürk Bulvarı’nın Bozdoğan Kemeri ile Unkapanı arasındaki bölgesinde yer alan ve 1.117 adet dükkandan oluşan bir çarşıdır. İMÇ saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Denizli teleferik çalışma saatleri

Denizli Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Denizli ilimizde ikamet eden vatandaşlarımızın sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirmek, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla 1400 metre rakıma kadar çıkan Denizli Teleferik projesi hayata geçirildi. Peki Denizli teleferik sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Kızılay Kan Merkezi çalışma saatleri

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Türk Kızılayı, bölge kan Merkezleri, kan bağış merkezleri ve mobil kan bağış araçları sayesinde ülkemizin ihtiyacı olan kanın tamamını gönüllü ve sürekli olarak bağışçılardan sağlamayı hedeflemektedir. Peki Kızılay kan merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Kızılay kan merkezi çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Halk Eğitim Merkezi çalışma saatleri

Halk Eğitim Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Halk eğitim merkezleri bireylerin meslek edinmelerinde, gelişen şartlara ayak uydurmalarında ve eğitimlerini tamamlarında görev alan kurumlardır. Halk eğitim merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Busmek çalışma saatleri

BUSMEK Kurs Merkezlerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları yani kısa ve bilinen adı ile BUSMEK, 2006 yılından bu yana hizmet vermekte olan ücretsiz derslerin verilmiş olduğu eğitim merkezleridir. Peki Busmek saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Busmek çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

ismek çalışma saatleri

İSMEK Çalışma ve Mesai Saatleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları yani bilinen kısa adı ile İSMEK, 1996 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Peki İSMEK kurs merkezleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? İSMEK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Müftülük çalışma saatleri

Müftülük Çalışma ve Mesai Saatleri

Müftü il ve ilçelerde Müslümanların din işlerine bakmakta olan ve fetva verebilen görevlilere denilmektedir. Müftülük ise bu kişilerin görev yapmakta oldukları kuruluşa verilen isimdir. Peki müftülükler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

yok-calisma-saatleri

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Çalışma ve Mesai Saatleri

Yükseköğretim Kurulu veya bilinen kısa adı ile YÖK, yükseköğretim kurumlarının öğretimini planlamak, düzenlemek, yönetmek ve denetlemek üzere kurulmuş bir kurumdur. Peki YÖK çağrı merkezi saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri

Yuşa Hazreti Türbesi Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Müslümanlığı yaymak üzere Dünya’ya gelmiş olan Hazreti Yuşa, Hazreti Yusuf’un neslinden gelmektedir. Peki İstanbul’da bulunan Yuşa Hazretleri Türbesi ziyaret saatleri, ziyaret günleri ne zamandır? Hazreti Yuşa Türbesi ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Genelevlerin çalışma saatleri

Genelev Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Genelev, randevuevi ya da (argo: kerhane), seks işçisi kişilerin ücret karşılığında cinsel ilişki kabul kurdukları mekanlar topluluğudur. Genelevler saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.