Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Ulucanlar cezaevi müzesi ziyaret saatleri

Ulucanlar Cezaevi Müzesi Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Ulucanlar Cezaevi, Ankara’nın Ulucanlar semtinde bulunan, tutuklu ve hükümlülerin son derece insanlık dışı koşullarda kalmış olduğu, içeriye girdiğinizde tüm yaşananları hissedebileceğiniz bir yerdir. Peki Ulucanlar Cezaevi Müzesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Ulucanlar Cezaevi Müzesi ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Alo 170 çalışma saatleri

Alo 170 Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi yani bilinen kısa adı ile Alo 170 hattı 2010 yılından bu yana hizmette olan ve SGK bünyesinde hizmet veren bir servistir. Alo 170 çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Eminönü çarşısı çalışma saatleri

Eminönü Çarşısı Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

İstanbul ilimizde yer alan Eminönü Çarşısı her gün binlerce ziyaretçi çekmekte olan, akla gelmeyecek çeşitlilikte ürünü hem bir arada görüp, hem de ucuza satın alabileceğiniz ender yerlerden bir tanesidir. Peki Eminönü Çarşısı sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Eminönü Çarşısı ziyaret ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Milli Eğitim Müdürlüğü çalışma saatleri

Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışma ve Mesai Saatleri

Milli Eğitim Bakanlığı, milli eğitim hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş olan bir bakanlıktır. Ülkemizde illerimizde ve ilçelerimizde, bakanlık kapsamındaki işlemlerin halledilmesi adına milli eğitim müdürlükleri bulunmaktadır. Milli Eğitim Müdürlükleri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani açılış kapanış saatleri ne zaman, çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

ESGAZ çalışma saatleri

ESGAZ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

ESGAZ müşterilerinin ev ve iş yerlerinin konforunu arttırmak üzere güvenli ve ekonomik gaz dağıtımı yapan, dünyada saygın, bölgesinde lider ve sektöründe yönlendirici bir kuruluştur. ESGAZ saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İZSU çalışma saatleri

İZSU Şubelerinin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi yani bilinen kısa adı ile İZSU, İzmir ilimizde halkımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevlendirilmiş kamu kuruluşudur. İZSU saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

KOSGEB çalışma saatleri

KOSGEB Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı yani KOSGEB, ülkemizdeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumudur. KOSGEB saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer alır.

Verem Savaş çalışma saatleri

Verem Savaş Dispanseri Çalışma ve Mesai Saatleri

Verem Savaş Dispanseri, Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan ülkemizde verem ile mücadele etmek üzere kurulmuş olan bir sağlık kuruluşudur. Peki Verem Savaş Dispanseri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, hafta sonu açık mıdır, çalışma ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Hırka-i Şerif ziyaret saatleri ve günleri

Hırka-i Şerif Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Hırka-i Şerif, Peygamber Hz. Muhammed’e ait olduğuna inanılan ve Hırka-i Şerif Camii’nde bulunan hırkadır. Peki Hırka-i Şerif ne zaman açılıyor, ne zamana kadar açık, açıldı mı, açık mı, hangi saatlerde ziyaretlere açık, saat kaçta açılır kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve giriş saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

İzmir Enternasyonal Fuarı ziyaret saatleri

İzmir Enternasyonal Fuarı Ziyaret ve Çalışma Saatleri

İzmir Fuarı ülkemizin en köklü fuarlarından bir tanesidir. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) ne zaman hangi tarihte başlıyor, ne zaman bitiyor, saat kaçta açılıyor kapanıyor yani ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.