Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Halk Ekmek çalışma saatleri

Halk Ekmek Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Halk Ekmek çok sayıda ilimizde hizmet vermekte olan, bulunduğu illerde ekmek ihtiyacını karşılayan bir kuruluştur. Halk Ekmek satış noktaları, büfeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Yıldız Sarayı ziyaret saatleri ve günleri

Yıldız Sarayı Ziyaret Saatleri ve Günleri

Yıldız Sarayı, Sultan 3. Selim’in annesi için yaptırılmıştır. Günümüzde Beşiktaş İlçesi’nde yer alır. Peki Yıldız Sarayı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri ne zamandır? Yıldız Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Topkapı Sarayı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri

Topkapı Sarayı Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Topkapı Sarayı, Osmanlı İmparatorluğu’nun 400 senesince, devletin idare merkezi olarak kullanılmış olan ve Osmanlı padişahlarının yaşamış olduğu saraydır. Topkapı Sarayı, Fatih Sultan Mehmet tarafından 1478 senesinde yaptırılmıştır. Peki Topkapı Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Topkapı Sarayı ziyaret saatleri ve günleri yazımız devamında yer almaktadır.

Dolmabahçe Sarayı ziyaret saatleri

Dolmabahçe Sarayı Ziyaret Saatleri ve Günleri

Dolmabahçe Sarayı, inşaatı 1843 yılında başlayan ve 1856 yılında son bulan ve Sultan Abdülmecit’in mimarı olan Karabet Balyan tarafından yapılan bir saraydır. Peki Dolmabahçe Sarayı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, ziyaret saatleri yani çalışma saatlerin ne zaman? Tüm bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

AÖF bürolarının çalışma saatleri

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bürolarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Açıköğretim Fakültesi ya da bilinen kısa adı ile AÖF, uzaktan eğitim metodu ile eğitim veren Anadolu Üniversitesinin bir fakültesidir. 1 milyondan fazla öğrenci açıköğretim fakültesinde eğitim görmektedir. Peki AÖF büroları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Et ve Süt Kurumu çalışma saatleri

Et ve Süt Kurumu Çalışma ve Mesai Saatleri

Et ve Süt Kurumu ya da eski adı ile Et ve Balık Kurumu saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Borsa İstanbul çalışma ve seans saatleri

Borsa İstanbul (BİST) Seans Saatleri ve Çalışma Saatleri

Borsa İstanbul ya da kısa bilinen adı ile BİST, Türkiye’de 1985 yılında ilk olarak İstanbul Menkul Kıymetler Borsası adıyla açılan 2013’te “Borsa İstanbul” olan, sermaye piyasasında faaliyet gösteren Türk ve yabancı kaynaklı bankalara, aracı kurumlara saklama ile takas hizmeti verir. 5 Nisan 2013 tarihinde ise «İstanbul Menkul Kıymetler Borsası» olan adı, “Borsa İstanbul” olarak değiştirilmiştir. Ayrıca “Yatırıma değer!” resmi slogan olarak kabul edilmiştir. Borsa İstanbul saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Borsa İstanbul çalışma saatleri, mesai saatleri ve seans saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

ÖSYM bürolarının ve başvuru merkezlerinin çalışma saatleri

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi, kısaca ÖSYM, yükseköğretim programlarına girmek için başvuran adaylar arasından, başarılı olma olasılıkları diğerlerinden daha yüksek olanları seçerek bu programlara yerleştirmek amacı ile kurulmuş olan devlet kurumudur. ÖSYM bürolarının çalışma saatleri ve mesai saatleri ile çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.