Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Mısır Çarşısı çalışma ve ziyaret saatleri

Mısır Çarşısı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Mısır Çarşısı, İstanbul ilimizde Eminönü’nde Yeni Camii’nin arkasında ve Çiçek Pazarı’nın yanındadır. İstanbul’un en eski kapalı çarşılarından biridir. Aktarlarıyla meşhur bu çarşıda halen tabii ilaçlar, baharat, çiçek tohumları, nadir bitki kök ve kabukları gibi eski geleneğine uygun ürünlerin yanı sıra; kuruyemiş, şarküteri ürünleri, değişik gıda maddeleri satılmaktadır. Peki Mısır Çarşısı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Haberimizde Mısır Çarşısı çalışma saatleri ve ziyaret saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

Adliyelerin çalışma saatleri

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Adaleti sağlamakla görevli makamların tamamının yer aldığı devlet dairelerine adliye denilmektedir. Adliye içinde mahkemeler ve savcılıklar bulunmaktadır. Hukuk ve adalet işlemlerinin yürütüldüğü resmi yapılar olan adliyeler sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Yazımız devamında adliyelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yer almaktadır.

Türkiye Noterler Birliği çalışma saatleri

Türkiye Noterler Birliği Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye Noterler Birliği yani TNB, noterlerin hak ve menfaatlerini korumak, kamu düzeninin bir unsuru olan noterlik mesleğini sürekli geliştirmek ve kalıcı güven sembolü olmasını sağlamak amacıyla görevli olan kuruluştur. Peki Türkiye Noterler Birliği saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Ankara ASKİ çalışma saatleri

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da kısa ve yaygın ismiyle ASKİ. Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı resmi kurum. Ankara şehrinin su ve kanalizasyon işleriyle ilgilenmektedir. Ankara ASKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

BUSKİ çalışma saatleri

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile BUSKİ, Bursa ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan kuruluştur. BUSKİ saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani BUSKİ çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

ASAT çalışma saatleri

ASAT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile ASAT, su kaynaklarını en nitelikli biçimde koruyan; içme, kullanma ve endüstri sularının ihtiyaç sahiplerine temiz, etki ve kesintisiz bir biçimde ulaşmasını sağlayan bir kamu iştirakidir. ASAT saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık, çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Valilik çalışma saatleri

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Valiler illerde bulunan hükumetin en yetkili temsilcileridir. Valilerin görev yaptıkları yere ise valilik denmektedir. Valiliklerde; yardım, dilekçe, şikayet, bildiri gibi çok sayıda işlemimizi halledebiliriz. Peki valilikler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık? Valilik çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Kapalıçarşı çalışma saatleri

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Kapalıçarşı, İstanbul kentinin merkezinde Beyazıt, Nuruosmaniye ve Mercan semtlerininin ortasında yer alan dünyanın en büyük çarşısı ve en eski kapalı çarşılarından biridir. Kapalıçarşı’da yaklaşık 4.000 dükkan bulunmaktadır ve bu dükkanlarda toplam çalışan sayısı yaklaşık 25.000’dir. Peki Kapalıçarşı saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, haftasonu açık mı? Kapalıçarşı çalışma saatleri, ziyaret saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Vergi dairesi çalışma saatleri

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye’deki vergi daireleri, mükellefi tespit eden, vergi tarh eden, tahakkuk ettiren ve tahsil eden dairelerdir. Vergi daireleri, Türkiye’de, vergisel açıdan mükelleflere hizmet sunan temel idari birimdir. Vergi dairesi yani maliye sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

PTT çalışma saatleri

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısa adıyla PTT, Türkiye’nin posta örgütüdür. 2013 yılı Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen tasarı ile Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi haline gelmiştir. PTT şubeleri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman ile Postane çalışma saatleri ve mesai saatleri, çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.