Kategori

KAMU KURUMLARI

Devlet daireleri, resmi kurum ve kuruluşları, resmi dairelerin, kamu kuruluşlarının, devlet dairesi çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, öğle arası ne zaman, hafta sonu açık mı, hafta sonu çalışıyor mu, bayramda açık mı gibi detaylı bilgiler bu kategori altındaki haberlerinizde yer almaktadır.

Tüvtürk çalışma saatleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TÜVTÜRK, Türkiye’de periyodik araç muayenesinde yetkili ve görevli tek kuruluştur. Tüvtürk, uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. Tüvtürk istasyonları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Tüvtürk çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Anıtkabir ziyaret saatleri

Anıtkabir Ziyaret Saatleri ve Ziyaret Günleri

Anıtkabir, Türk Kurtuluş Savaşı’nın, inkılapların önderi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün, Ankara Anıttepe’de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarıdır. Ayrıca dördüncü cumhurbaşkanı Cemal Gürsel de devrim şehitleri bölümüne defnedilmiştir. 1973 senesinden bu yana İsmet İnönü’nün kabri de Anıtkabir’dedir. Peki Anıtkabir sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Anıtkabir ziyaret saatleri, ziyaret günleri ve çalışma saatleri haberimiz devamındadır.

Aile Sağlık Merkezi çalışma saatleri

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri

Sağlık Ocakları ya da değişen adıyla Aile Sağlık Merkezi, sağlık hizmetlerinin verildiği birinci basamak kamu kurumlarıdır. Sağlık ocakları ya da yeni adıyla aile sağlık merkezleri, her türlü koruyucu hekimlik hizmetleri, hastaların muayene ve tedavisi, sağlık ocağına kayıtlı şahısların sağlık sicillerinin tutulması ile görevlidir. Peki sağlık ocakları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Sağlık ocakları çalışma günleri, çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

İSKİ çalışma saatleri

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile İSKİ, 1981 yılında kurulmuş olan ve daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye başlayan dereleri ıslah etmek, içmesuyu temin etmek, atıksuları toplamak, arıtmak ve uzaklaştırmak ile su havzalarını korumakla görevli bir kuruluştur. İSKİ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? İSKİ çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında.

TTNET çalışma saatleri

TTNET Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tüm Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla 2006 yılında kurulan TTNET, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan, 6 Milyonu aşkın abonesi ile lider internet şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sunan TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki TTNET saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, açılış ve kapanış saati ne zaman, kaça kadar açık? TTNET çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türk Telekom çalışma saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi veya bilinen kısa adı ile Türk Telekom, PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılması sonucunda 1995 senesinde kurulmuştur. Türk Telekom çatısı altında TTNET ve Avea gibi dev markalar yer almaktadır. Türk Telekom kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan günümüzde 40 bine yaklaşan çalışanı ile hizmet veren, ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir. Peki Türk Telekom saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, Türk Telekom hafta sonu açık mıdır? Türk Telekom çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

İŞKUR çalışma saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türkiye İş Kurumu ya da bilinen kısa adı ile İŞKUR, ülkemize işsizlik sorunun çözümü, istihdam sürecinin oluşturulması, geliştirilmesi ve korunması amacı ile görevli kamu kuruluşudur. İŞKUR ayrıca işçi ile işvereni de buluşturmaktadır. Son yıllarda milyonlarca vatandaşımız İŞKUR sayesinde iş bulmuştur. Peki İŞKUR Müdürlükleri sabah saat kaçta açılır, akşam kaçta kapanır, kaça kadar açık? İŞKUR çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Nüfus Müdürlüğü çalışma saatleri

Nüfus Müdürlüğü Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çoğu vatandaşımızın şimdiye kadar en az bir kere nüfus müdürlüklerine çeşitli sebeplerden dolayı işi düşmüştür. Nüfus cüzdanının kaybedilmesi, değiştirilmesi veya yenilenmesi ile adres değişikliği veya çeşitli sebeplerden dolayı nüfus müdürlüklerine gideriz. Nüfus müdürlükleri genel itibariyle kaymakamlık binalarında bulunmaktadır. Peki Nüfus müdürlükleri her sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Yazımız devamında Nüfus Müdürlüklerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri yer almaktadır.

kaymakamlik-calisma-saatleri

Kaymakamlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kaymakamlık, bir ilçede bulunan en büyük mülki idari amirliklerdir. Ülkemizde yer alan her ilçede kaymakamlık bulunmaktadır. Günümüzde halen çok sayıda işlem için kaymakamlıklara gitmek durumunda kalıyoruz. Genel itibariyle kaymakamlıklar yapılan işlemlerin yoğunluğu düşünüldüğünde kalabalık yerlerdir. İşlemlerimizi halletmek için sıra bekleriz. Bu durumda kaymakamlık binasındaki işlemlerini halletmek için açılış saatleri ve kapanış saatleri gibi saatlerde gitmemiz durumunda daha az sıra olacağını görebiliriz.

Sosyal Güvenlik Kurumu çalışma saatleri

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sosyal Güvenlik Kurumu ya da bilinen kısa adı ile SGK, riskten dolayı geliri ile kazançları azalan vatandaşların başkalarına muhtaç kalmadan yaşama ihtiyaçlarını gidermek amacı ile oluşturulmuş bir kuruluştur. Peki SGK sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, hafta sonu açık mıdır? SGK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında.