Kategori

KARGO ŞİRKETLERİ

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm kargo şirketlerinin şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış saatleri ve kapanış saatleri ne zaman, kargolar saat kaça kadar dağıtım yapıyorlar, Cumartesi ve Pazar günleri dağıtım yapıyorlar mı, hafta sonu açık mı, kargo şirketleri kurye çağırma saatleri ve dağıtım saatleri ne zaman aşağıda yer alan konularımızda detaylı olarak anlattık. Kargo firmalarının çalışma saatleri genel olarak farklılık göstermektedir. Bu yüzden  çalışma saatleri, mesai saatleri ve dağıtım saatleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda yer alan konularımıza göz gezdirerek öğrenmelisiniz.

Fillo Kargo çalışma saatleri

Fillo Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

Ülkemizde hizmet vermekte olan kargo firmalarından olan Fillo Kargo şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

DHL kargo çalışma saatleri

DHL Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

DHL kargo dünyada hizmet vermekte olan en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Peki DHL kargo sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İnter Global Kargo çalışma saatleri

İnter Global Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

İnter Global, kurumsal kargo hizmeti sunmakta olan bir kargo firmasıdır. İnter Global Kargo sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, kaça kadar teslimat dağıtım yapar yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

CDS kargo çalışma saatleri

CDS Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

Cargo Delivery Service ya da bilinen kısa adı ile CDS, lojistik hizmetlerinin tümünün tek çatı altında sunulmuş olduğu bir sistemdir. Peki CDS kargo sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Selem kargo çalışma saatleri

Selem Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

Selem Kargo & Lojistik, 1993 yılında Denizli ilimizde kurulmuş olan kargo taşımacılığı yapan bir firmadır. Peki Selem Kargo şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kargokar çalışma saatleri

Kargokar Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Kargokar, 8 bölgede 75’i aşkın şube ile hizmet vermekte olan bir kargo şirketidir. Kargokar şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Horoz Lojistik çalışma saatleri

Horoz Lojistik Çalışma ve Mesai Saatleri

Horoz Lojistik, 1942 yılında kurulmuş olan lojistik sektöründeki lider şirketlerden bir tanesidir. Peki Horoz Lojistik sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

TNT kargo çalışma saatleri

TNT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TNT, sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada faaliyet gösteren en büyük kargo şirketlerinden bir tanesidir. TNT Express saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, kaça kadar dağıtım yapar, hafta sonu dağıtım yapar mı yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.