Kategori

KARGO ŞİRKETLERİ

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm kargo şirketlerinin şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış saatleri ve kapanış saatleri ne zaman, kargolar saat kaça kadar dağıtım yapıyorlar, Cumartesi ve Pazar günleri dağıtım yapıyorlar mı, hafta sonu açık mı, kargo şirketleri kurye çağırma saatleri ve dağıtım saatleri ne zaman aşağıda yer alan konularımızda detaylı olarak anlattık. Kargo firmalarının çalışma saatleri genel olarak farklılık göstermektedir. Bu yüzden  çalışma saatleri, mesai saatleri ve dağıtım saatleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda yer alan konularımıza göz gezdirerek öğrenmelisiniz.

Kuryenet çalışma saatleri

Kuryenet Çalışma, Mesai ve Teslimat Saatleri

Kuryenet, 3000’i aşkın personeli ile ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan bir posta işletmesidir. Peki Kuryenet saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, hangi günler çalışıyor, Cumartesi Pazar çalışıyor mu, saat kaça kadar ne zaman teslimat yapıyor yani Kuryenet çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

PTT kargo çalışma saatleri

PTT Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

PTT Kargo, 2008 yılında PTT tarafından hizmete açılmış olan bir kargo taşımacılığı firmasıdır. Tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan PTT Kargo, ücretlendirme yaparken uzaklığa göre ücret sunmadıkları için, alanında en ucuza gönderim yapan kargo firması olarak öne çıkmaktadır. PTT kargo dağıtım saatleri, mesai saatleri, hizmet saatleri, çalışma saatleri yani saat kaçta açılıyor, kaça kadar açık ve kaçta kapanıyor hakkında detaylı bilgiler haberimizdedir.

Sürat Kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürat Kargo, 2003 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Sürat Kargo 20’yi aşkın bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 600’ü aşkın şubesi, 1500’ü aşkın araç filosu ve 4 binden fazla çalışanı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek adına çalışmalarına devam etmektedir. Peki Sürat Kargo sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Sürat Kargo dağıtım saatleri, çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

UPS Kargo çalışma saatleri

UPS Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

UPS Kargo, 1907 senesinde kurulmuş olan dünyanın en büyük paket teslimat şirketlerinden bir tanesidir. Gelişmiş teknoloji, küresel kaynaklara erişim ve fiziksel, teknolojik ve insan varlıklarının entegre bir ağını kullanan UPS Kargo, sürekli müşteriler kazanmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan güçlü bir rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. Peki UPS Kargo saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, dağıtım saatleri ve teslimat saatleri ne zaman? Yazımız devamında UPS Kargo çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler verdik.

Aras Kargo çalışma saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Aras Kargo, ülkemizde faaliyet göstermekte olan, 1979 senesinde Celal Aras tarafından kurulan bir kargo şirketidir. Aras Kargo kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük kargo dağıtım firmalarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Aras kargo şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, kaça kadar dağıtım yapıyor, Cumartesi Pazar dağıtım yapıyor mu, hafta sonu açık mı? Aras Kargo çalışma saatleri, dağıtım saatleri, mesai saatleri haberimiz devamındadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MNG Kargo, 2003 senesinde MNG Holding tarafından kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. MNG Kargo’nun 900’e yakın şubesi, 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplamda 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’den fazla personeli, 2500’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağı bulunmaktadır. Peki MNG kargo saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kapanış saati ne zaman, kaça kadar açıktır, çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yurtiçi Kargo, 1982 senesinde kurulmuş olan bir kargo şirketidir. Aynı zamanda ülkemizde kurulan ilk kargo firması olma özelliğini taşımaktadır. İlk olarak Türkiye’ye sonrasında KKTC’ye ve 1996 yılından itibaren yurtdışı gönderiler yapmaya başlamıştır. Peki Yurtiçi Kargo sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.