Kategori

MARKETLER

Gima market çalışma saatleri

Gima Süpermarket Çalışma ve Mesai Saatleri

Gima, ilk mağazasını Celal Bayar tarafından 1957 yılında açan bir mağazalar zinciridir. Gima süpermarket sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

UCZ market çalışma saatleri

UCZ Komşu Market Çalışma ve Mesai Saatleri

UCZ Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi faaliyetlerine 2012 yılında 10 mağaza ile başlamıştır. Peki UCZ market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Furpa çalışma saatleri

Furpa Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Furpa, şu an için Bursa ilimizde hizmet vermekte olan 35’i aşkın şubesi bulunan bir market zinciridir. Furpa market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Rammar çalışma saatleri

Rammar Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Rammar, ilk mağazasını 1995 senesinde İstanbul’un Fatih ilçesinde açmış olan bir perakende mağazalar zinciridir. Rammar market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Groseri çalışma saatleri

Groseri Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Groseri, 1989 yılında kurulmuş bir perakende market zinciridir. Peki Groseri market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Çağrı market çalışma saatleri

Çağrı Hipermarket Çalışma ve Mesai Saatleri

Çağrı hipermarket 1980 yılında İstanbul ilimizde kurulmuş bir market zinciridir. Peki Çağrı market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Çağrı market çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Oruç market çalışma saatleri

Oruç Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Oruç Market, İstanbul ilimizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan, ucuz ve kaliteli ürünlerin satışının yapıldığı bir marketler zinciridir. Oruç market şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Gürmar market çalışma saatleri

Gürmar Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gürmar Marketler Zinciri uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir market zinciridir. Peki Gürmar market sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Gürmar çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.