Kategori

MARKETLER

Ekomini market çalışma saatleri

Ekomini Çalışma ve Mesai Saatleri

Ekomini, 2012 senesinde faaliyetlerine başlayan ve kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümesini sürdüren bir perakende market zinciridir. Ekomini Market saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Adese çalışma saatleri

Adese Çalışma ve Mesai Saatleri

Adese, İttifak Holding bünyesinde hizmet veren, 1991 senesinde kurulmuş olan bir perakende mağazalar zinciridir. Adese Market saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Kilpa market çalışma saatleri

Kilpa Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Kilpa, daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Killer market, Kilpa market saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Kilpa marketlerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Tahtakale spot çalışma saatleri

Tahtakale Market Çalışma ve Mesai Saatleri

Tahtakale Spot, Antalya ilinde Sedat Cengiz tarafından kurulmuş olan bir perakende satış mağazası zinciridir. Tahtakale market saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Gimsa çalışma saatleri

Gimsa Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

GİMSA, hali hazırda mağazalarının tamamı Ankara ilimizde bulunan bir marketler zinciridir. Gimsa marketlerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Media Markt çalışma saatleri

Media Markt Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Media Markt, Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Media Markt mağazalarının çalışma saatleri ve mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Hakmar çalışma saatleri

Hakmar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Hakmar Alışveriş Merkezleri, 1997 yılında İstanbul ilimizde kurulan bir perakende market zinciridir. Özellikle ürünleri piyasanın altında fiyatlarla satışa sunmasından dolayı popülaritesini arttırmış ve şube sayısını arttırmayı başarmıştır. Peki Hakmar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Hakmar çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Çağdaş Market çalışma saatleri

Çağdaş Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Çağdaş Market, kalite ve hesaplı seçeneklerini ön planda tutan bir süpermarket zinciridir. Çağdaş Market saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır hepsi haberimiz devamında yer almaktadır.

Onur Market çalışma saatleri

Onur Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Onur Market 1996 senesinde kurulmuş olan süpermarket zinciridir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettiren Onur Market günümüzde Bursa, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Bilecik illerimizde olmak üzere 150’yi aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. Onur Market saat kaçta açılır kapanır, kaça kadar açıktır yani mağazalarının çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Makro Market çalışma saatleri

Makro Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Makro Market A.Ş. 1991 senesinde Ankara ilimizde kurulmuş olan bir süpermarketler zinciridir. Ulusal bir perakende markası olan Makro Market, en sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunarak ve en iyisini yapma felsefesinden taviz vermeden büyümeye devam ediyor. Makro Market mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? Yazımız devamında Makro Market çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler sunduk.