Kategori

MARKETLER

Banio Yapı Market çalışma saatleri

Banio Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Yeni nesil yapı market sloganı ile yola çıkan Banio Yapı Market, 1993 yılında yapı sektörüne adım atan “ÖZ-KA Yapı Ltd.Şti.” çatısı altında 2008 yılında hızlı gelişen Teknoloji ve insan ihtiyaçlarını karşılamak için Banio Yapı Market adı altında perakende sektörüne ilk adımını atmıştır. Banio Yapı Market saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Banio çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamındadır.

Bauhaus çalışma saatleri

Bauhaus Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bauhaus, Almanya’da kurulmuş olan atölye, ev ve bahçeleri, el aletleri ve yapı malzemeleri satışı yapan bir mağazalar zinciridir. Bauhaus sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Koçtaş çalışma saatleri

Koçtaş Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1955 senesinde kurulmuş olan Koçtaş, Koç Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve yapı malzemeleri satan bir firmadır. Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor. Peki koçtaş saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Koçtaş çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Carrefoursa çalışma saatleri

CarrefourSA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

CarrefourSA, Sabancı Holding ve Carrefour tarafından kurulmuş olan bir marketler zinciridir. CarrefourSA mağazaları, Gurbe, Hiper, Mini, Süper ve AVM’lerdeki mağazaları olarak çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Carrefoursa sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, çalışma ve mesai saatleri ile Carrefoursa mağazalarının açılış – kapanış saatleri yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Kipa çalışma saatleri

Kipa Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kipa, ülkemizde çok sayıda alışveriş merkezi bulunan bir hipermarket zinciridir. 1992 senesinde İzmir ilimizde kurulmuş olan Kipa, kurulduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş ve günümüzde 200’ü aşkın mağaza, 30’u aşkın alışveriş merkezi, 3 akaryakıt istasyonu ve 1 dağıtım merkezi sahibi olmayı başarmıştır. Peki Kipa mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Kipa çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Şok Market çalışma saatleri

Şok Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şok Market, ülkemizde faaliyet göstermekte olan en büyük perakende marketler zincirlerinden bir tanesidir. 1995 senesinden Migros tarafından kurulan Şok Market kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüştür. Şok Market 2011 yılında Yıldız Holding tarafından satın alınmıştır. Peki Şok Market mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ne zaman? Şok Market çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamında.

Migros çalışma saatleri

Migros Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Migros, İsviçre merkezli sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. Migros Türkiye ise 1954 senesinde kurulmuş ve günümüze neredeyse her ilimizde açılmıştır. Peki Migros sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Migros çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Metro Market çalışma saatleri

Metro Market Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Metro Market, 1964 yılında Almanya’da kurulmuş olan Dünyanın en büyük toptancı marketlerinden bir tanesidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan Metro Market günümüzde 33 ülkede, 2 bini aşkın mağazası ve 280 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Metro Market saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, ne zaman kapanır? Metro Market çalışma saatleri, mesai saatleri ile hizmet saatleri haberimiz devamındadır.

Watsons çalışma saatleri

Watsons Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1841 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Watsons, dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım mağazalarından bir tanesidir. Watsons Türkiye, 65’i aşkın ilimizde 250’yi aşkın mağazası ve 2 bini aşkın personeli ile çalışmalarına devam etmektedir. Peki Watsons açılış saatleri, kapanış saatleri ne zaman, Watsons saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri? Watsons hafta sonu ve bayramlarda açık mı? Hepsi haberimiz devamında.

Gratis çalışma saatleri

Gratis Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gratis, ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren bakım ve kozmetik mağaza zinciridir. Özellikle özel günlerde yapmış oldukları çeşitli indirimler ile adını duyurmayı başarmıştır. Ülkemizde hızla büyüyen kişisel bakım marketi Gratis, kurulmuş olduğu günden bu yana 400 mağaza sayısını aşmayı başarmıştır. Peki Gratis mağazaları her sabah kaçta açılır, her akşam kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Gratis mağazalarının çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.