Kategori

MARKETLER

A101 çalışma saatleri

A101 Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ya da bilinen kısa ismi ile A101 ülkemizde indirim mağazacılığı alanında hizmet veren, 2008 yılında 121 mağaza ile faaliyetlerine başlayan bir perakende marketler zinciridir. Peki A101 sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimizde.

Bim çalışma saatleri

BİM Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Birleşik Mağazalar A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile BİM, ülkemizde indirimli mağazacılık üzerine hizmet veren bir market zinciridir. BİM, 2018 yılına girdiğimizde toplamda 6 bini aşkın mağazası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Peki Bim mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimizde.

Happy Center çalışma saatleri

Happy Center Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1969 senesinde kurulmuş olan Happy Center gıda sektöründe ve perakende sektöründe kaliteli ve güvenli bir hizmet veren marketler zinciridir. Özgün yaklaşımı ile perakende sektörüne farklı bir boyut kazandırmış olan Happy Center, sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır yani saat kaça kadar açıktır, mesai saatleri ve çalışma saatleri yazımız devamında.

Tatbak çalışma saatleri

Tatbak Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Şu an için sadece İstanbul ilimizde bulunan Tatbak; baklava, sarma, kadayıf, pasta gibi 250’yi aşkın çeşitli gıda ürünlerinin satışını gerçekleştiren bir mağaza zinciridir. Tatbak mağazaları çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılır, kapanır, kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.