Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Kitapsan çalışma saatleri

Kitapsan Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Kitapsan, 1981 yılında kurulmuş olan kitap ve kırtasiye ürünlerinin satışını yapan bir şirkettir. Kitapsan şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

NT çalışma saatleri

NT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

NT; kitap, kırtasiye, oyuncak, elektronik alanlarında faaliyet göstermekte olan ülkemizin en büyük mağazalar zincirlerinden bir tanesidir. NT sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? NT çalışma saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Joker mağazalarının çalışma saatleri

Joker Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Joker, anne ve bebeklere özel envai çeşit ürünün satışının gerçekleştirildiği mağazalar zinciridir. Joker mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve hizmet saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Civil mağazalarının çalışma saatleri

Civil Çocuk Dünyası Çalışma ve Mesai Saatleri

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul ilimizde 1996 yılında çocuklara özgü tekstil perakende satış mağazası olarak kurulmuştur. Civil Çocuk Dünyası mağazalarında annelerin ve 14 yaşına kadar olan çocukların tüm ihtiyaçları satılmaktadır. Civil çocuk dünyası mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Spor salonu çalışma saatleri

Spor Salonları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Spor salonları, fitness, plates, jimnastik, aerobik yapılan sağlıklı yaşam alanlarıdır. Ülkemizde çok sayıda spor salonu vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Spor salonu saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Tchibo mağazalarının çalışma saatleri

Tchibo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tchibo, 1949 yılında Almanya’da kurulmuş olan bir marketler zinciridir. Tchibo mağazaları kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kuyumcuların çalışma saatleri

Kuyumcuların Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kuyumcu, altın başta olmak üzere değerli taşların işlenmesi ve işlenme sonucunda yatırım olarak kullanılabilecek takılara dönüştüren kişilere denilmektedir. Tasarım haline getirilmiş takıların ticareti ile kuyumcular rağbet görmeye devam etmektedir. Kuyumcular ne zaman saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Döviz bürolarının çalışma saatleri

Döviz Bürolarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Her türlü döviz alım satım işlemi, döviz büroları vasıtası ile gerçekleştirilmektedir. Peki döviz bürosu saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Döviz bürosu çalışma saatleri, hizmet saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Genpa Teknik Servis çalışma saatleri

Genpa Teknik Servis Çalışma ve Mesai Saatleri

Genpa, ülkemize GSM teknolojisinin gelmesiyle beraber faaliyetlerine başlamış olan 1993 senesinde kurulan bir kuruluştur. Genpa Teknik Servis saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Genpa Teknik Servis çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.