Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Decathlon çalışma saatleri

Decathlon Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Decathlon, 1976 yılında Fransa’da kurulan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu uluslararası mağaza zinciridir. Peki Decathlon mağazaları saat kaçta açılır, kapanır, saat kaça kadar açıktır? Decathlon (dekatlon) mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Koton mağazalarının çalışma saatleri

Koton Mağazalarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Koton, yaklaşık 8.500’den fazla çalışanı ve 275’i Türkiye’de 159’u yurt dışında olmak üzere toplam 434 mağaza ile 28 ülkede bulunan ve merkezi İstanbul olan mağazalar zinciridir. Koton mağazaları saat kaçta açılır, kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Flo çalışma saatleri

Flo Ayakkabı Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Flo Mağazacılık, 1960 yılında küçük bir atölyede temelleri atışmış, günümüzde ülkemizin en büyük ayakkabı mağazaları zinciri haline gelmiş bir kuruluştur. Peki Flo mağazacılık şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Flo çalışma ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

GS Store mağazalarının çalışma saatleri

GS Store Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Galatasaray Store Mağazaları yani kısaca GS Store 2008 yılında kurulmuş olan ve Galatasaray kulubünün lisanslı ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği bir mağazalar zinciridir. GS Store, 80’i aşkın mağazaya sahiptir ve ülkemizin her ilinde yer alması için çalışmalar tüm hızıyla devam edilmektedir. GS Store saat kaçta açılır, kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ne zamandır haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Fenerium çalışma saatleri

Fenerium Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Fenerbahçe Spor Ürünleri San ve Tic A.Ş. (Fenerium), Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ürünlerinin satışını yapan anonim şirkettir. 2000 yılında kurulmuş olan Fenerium, kurulduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmüş ve günümüzde 83 mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Fenerium mağazaları saat kaçta açılıyor, kapanıyor, kaça kadar açık yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

CK Akdeniz Elektrik çalışma saatleri

CK Akdeniz Elektrik Çalışma ve Mesai Saatleri

CK Akdeniz Elektrik, Akdeniz bölgesinde yer alan milyonlarca insanın hayatını enerjisi ile aydınlatan elektrik satış şirketidir. CK Akdeniz Elektrik şubelerinin çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İstoç Ticaret Merkezi çalışma saatleri

İstoç Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Toptancılar Çarşısı yani bilinen kısa adı ile İSTOÇ, çeşitli mesleklere sahip esnafların bir araya gelerek oluşturmuş oldukları bir kooperatiftir. 1979 senesinde kurulmuş olan İSTOÇ, günümüzde hırdavat, lüks hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, gıda, büro ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, züccaciye, medikal, promosyon ürünleri, av malzemeleri ve 2. el otomobil olmak üzere çok sayıda meslek grubunu içinde barındırmaktadır. İstoç çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Kartal Yuvası çalışma saatleri

Beşiktaş Kartal Yuvası Çalışma ve Mesai Saatleri

Beşiktaş’ın bütün lisanslı ürünlerinin satıldığı mağazalara Beşiktaş Kartal Yuvası denilmektedir. 2011 senesinden bu yana hizmet veren Beşiktaş Kartal Yuvası ilk olarak BJK Store adı ile açılmıştır. Peki Kartal Yuvası saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kartal Yuvası çalışma saatleri haberimiz devamındadır.