Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Burger King çalışma saatleri

Burger King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Burger King, 1954 senesinde kurulmuş olan bir fast-food lokantalar zinciridir. İlk Burger King restoranı Miami’de açılmıştır. Ata Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. tarafından ülkemize getirilmiştir. Peki Burger King şubeleri her sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Burger King çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Perpa Ticaret Merkezi çalışma saatleri

Perpa Ticaret Merkezi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Perpa Ticaret Merkezi ya da diğer adı ile Perşembe Pazarı, İstanbul ili Şişli ilçesinde bulunan, genel olarak elektronik ekipmanlarının satışının gerçekleştirildiği bir ticaret kompleksidir. Perpa Ticaret Merkezi saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Defacto mağazalarının çalışma ve mesai saatleri

Defacto Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

DeFacto, 2003 senesinde kurulmuş olan giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren bir şirket. kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Defacto mağazalarının açılış kapanış yani çalışma saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Doğubank iş hanı çalışma saatleri

Doğubank İş Hanı Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Doğubank, piyasada bulunan her türlü elektronik cihazı uygun fiyatlara alabileceğiniz İstanbul ilimizde Fatih ilçesinde ve Sirkeci semtinde bulunan bir iş hanıdır. 1958 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Doğubank iş hanı içerisinde çok sayıda dükkan bulunmaktadır. Son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmelere tam anlamıyla adapte olamaması vatandaşların Doğubank’a olan ilgilisini bir nebze azaltmış olsa da halen her gün çok sayıda müşteri ağırlamaktadır. Peki Doğubank çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ne zaman? Detaylar haberimiz devamında.

D&R çalışma saatleri

D&R Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

D&R, Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. bünyesinde kurulan bir Türk şirketidir. Mağazalarında elektronik ürünler, filmler, kırtasiye ürünleri, kitaplar, müzik albümleri, oyuncak ve çeşitli hediyelik ürünler satmaktadırlar. D&R saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Noter çalışma saatleri

Noter Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ülkemiz genelinde faaliyet göstermekte olan bütün noterlerin çalışma saatleri, mesai saatleri ile saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır ve açılış kapanış saati gibi detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Mcdonalds çalışma saatleri

McDonald’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

McDonald’s, günde 70 milyonu aşkın müşteriye hizmet veren, dünyanın en büyük fast-food restoran zinciridir. McDonald’s genel olarak hamburger, çizburger, patates kızartması ve soğuk içecekler satmaktadır. Dünyada tüm şubelerinde 1.8 milyondan fazla insan çalışmaktadır. Bu rakam ülkemizde ise 4 bini aşmış durumdadır. Peki McDonald’s Şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, 24 saat açık şubeleri, gece açık şubeleri ile çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri ve sipariş saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

LC Waikiki çalışma saatleri

LC Waikiki Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

LC Waikiki, kısa ismiyle LCW, yaklaşık 22.000’den fazla çalışanı ve 32 ülkede 684 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciridir. LC Waikiki mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında bilgiler haberimiz devamında detaylı olarak yer almaktadır.

Bimeks çalışma saatleri

Bimeks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bimeks, 1989 yılında İstanbul ilimizde yer alan Kadıköy ilçesinde küçük bir dükkanda ticari faaliyete başlayan Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisidir. Bimeks mağazalarının çalışma saatleri ve mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Ebebek mağazalarının çalışma saatleri

E-Bebek Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

E-Bebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. E-Bebek mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler ise haberimiz devamındadır.