Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Pizza Pizza çalışma saatleri

Pizza Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Pizza Pizza, Abbas Türker tarafından İzmir ilimizde kurulan, yoğun talep üzerine franchising sistemi ile farklı noktalarda yeni restoranlar açarak pizza restoranlar zinciri haline gelen bir kuruluştur. Peki Pizza Pizza şubeleri açılış ve kapanış saatleri ne zaman, şubeler saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? Pizza Pizza çalışma saatleri, mesai saatleri ve servis saatleri haberimiz devamındadır.

Turkcell bayilerinin çalışma ve mesai saatleri

Turkcell Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Turkcell ; Türkiye merkezli yerli ve milli olan teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G , 3G , 4G ve 4.5G operatörüdür. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır. Peki Turkcell bayileri saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, hafta sonu çalışır mı? Turkcell çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

KVK Teknik Servislerinin çalışma saatleri

KVK Teknik Servis Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

KVK Teknik Servis Hizmetleri, Türkiye’de GSM telefon servis ve teknoloji ürünleri onarım pazarının öncülerindendir. KVK Teknik Servis GSM sektörünün önde gelen Apple, Samsung, Sony, HTC, Turkcell T Serisi, Turkcell VINN, ZTE, HUAWEI, ViewSonic, Lenovo, ASUS Zenfone 4, UniPad, VOYYO, WAIO cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir. KVK saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açık? KVK çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Dominos Pizza çalışma saatleri

Dominos Pizza Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Dominos Pizza, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir. 1988 senesinde ülkemizde ilk şubesini açan Dominos Pizza, yıllar içinde 500 şubeye ulaşmayı başarmıştır. Dominos Pizza şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ile 24 saat açık şubeleri ve Dominos Pizza çalışma saatleri ile mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Vodafone bayilerinin çalışma saatleri

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Ülkemize Telsim’i satın alarak girmiştir. Vodafone bayileri yani cep merkezleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Vodafone çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Starbucks çalışma saatleri

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks, ABD’de kurulmuş olan dünyanın en büyük kahve dükkanları zincirlerinden bir tanesidir. İlk Starbucks mağazası 1971 yılında açılmıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Starbucks günümüzde 65 farklı ülkede 22 bini aşkın mağazası ve 30 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Peki Starbucks mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saatleri ne zamandır? Starbucks çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Tekzen mağazaları çalışma saatleri

Tekzen Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tekzen, yapı malzemeleri ve mobilya satışı yapan uluslararası bir yapımarket zinciridir. Peki Tekzen şubeleri yani mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Enerjisa çalışma saatleri

Enerjisa Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

1996 yılında Sabancı şirketlerinin elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere bir otoprodüktör şirketi olarak kurulan Enerjisa, elektrik zincirinin tüm aşamalarında değer yaratmayı hedefleyen büyük portföyü, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan üretim ve dağıtım yatırımları ve rekabetçi stratejileri ile Türkiye’nin büyüyen ve gelişen elektrik piyasasının lider oyuncularından birisi durumuna gelmiştir. Peki Enerjisa açılış-kapanış saati ne zaman, saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Enerjisa çalışma saatleri, mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kocaeli Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Kocaeli Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Ülkemizde son senelerde düzenlenmekte olan kitap fuarlarının sayısı hızla artış gösteriyor. Bu fuarların arasında belki de her sene en çok ziyaretçi çekenlerin başında yer alan Kocaeli Kitap Fuarı, bu sene de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek. Peki fuar saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Kocaeli Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Gaziantep Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Gaziantep Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Günleri

İlk kez geçtiğimiz senelerde düzenlenmiş olan Gaziantep Kitap Fuarı, büyük ilgi toplamasının ardından gelenekselleştirilmesi kararı alınmıştı. Bu sene Gaziantep Kitap Fuarı 9 Mayıs 2017 ile 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Fuar bu sene Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilecek. Gaziantep Kitap Fuarı saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Gaziantep Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve ziyaret günleri haberimiz devamındadır.