Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Malatya Kitap Fuarı ziyaret saatleri

Malatya Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Malatya Kitap Fuarı ya da tam adı ile Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı her sene gerçekleştirilmekte olan, ülkemizde en çok ziyaretçi çeken kitap fuarlarından bir tanesidir. Bu sene altıncısı düzenlenecek olan Malatya Kitap Fuarı, “Koyunoğlu Mahallesi İnönü Caddesi No: 189 MALATYA” adresinde yapılıyor. Malatya Kitap Fuarı ziyaret saatleri, açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında bilgi haberimiz devamındadır.

Eczanelerin ve nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri

Eczanelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sağlıksal sorunlarımızda doktorumuzun önerisi ile ilaç tedavisi gerektiği takdirde, ilaçlarımızı eczanelerden almaktayız. . Şayet eczanelerden ilaç almamız gerektiğinde bunu çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Eczaneler ve nöbetçi eczanelerin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri ile sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında.

Erzurum kitap fuarı ziyaret saatleri

Erzurum Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

Ülkemizde son senelerde düzenlenen kitap fuarlarının sayısı hızla artıyor. Bunlardan bir tanesi de Erzurum Kitap Fuarı. Erzurum Kitap Fuarı açıldığı zamandan bu yana her sene çok sayıda kişinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Fuara her sene yüzlerce yayınevi ve yazar katılım gösteriyor. Bu sene de büyük bir ziyaretçi kitlesini çekmesi beklenen Erzurum Kitap Fuarı ne zaman başlıyor, bitiyor, saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Yani ziyaret saatleri ve çalışma saatleri hakkında bilgi haberimiz devamında.

Evkur çalışma saatleri

Evkur Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Evkur, faaliyetlerine 1972 yılında Murat Halı Mağazaları adı altında başlamış bir mağazalar zinciridir. Peki Evkur mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Evkur çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimizde.

Auto King çalışma saatleri

Auto King Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Auto King, lider oto bakım ve onarım markasıdır. Ülkemizde 50’yi aşkın servis merkezinde hizmet vermektedir. Ülkemizde mini onarım ve mobil parça onarım konseptlerini ilk uygulayan şirkettir. Yapmış oldukları anketlerde %99 müşteri memnuniyeti oranını yakalamayı başarmışlardır. Peki Auto King sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Auto King çalışma saatleri, mesai saatleri, servis saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamındadır.

İzmir Kitap Fuarı ziyaret ve çalışma saatleri

İzmir Kitap Fuarı Ziyaret Saatleri ve Çalışma Saatleri

İzmir Kitap Fuarı kesintisiz olarak senelerdir Ege bölgesi okurlarını, yayıncılar ve yazarlar ile buluşturmaktadır. Fuara her sene 400’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile yürütülmektedir. İzmir Kitap Fuarı sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman, ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor? Yazımızın devamında İzmir Kitap Fuarı ziyaret saatleri ve çalışma saatleri bulunmaktadır.

İdata çalışma saatleri

İDATA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İDATA, Almanya ve İtalya vizesi ve konsolosluk işlemleri için aracılık hizmeti sunmakta olan, ilgili elçilikler tarafından bu konu için yetkilendirilmiş ve ülkemizde 7 ilde başvuru ofisi bulunan özel bir kurumdur. İDATA ofisleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Yazımız devamında İDATA çalışma saatleri, çalışma günleri ve mesai saatleri yer almaktadır.

Autoshow ziyaret ve çalışma saatleri

Autoshow Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

Otomobil tutkunlarının her sene merakla beklediği Autoshow, her sene yapılmaktadır. Son model otomobillerin tanıtımları yapılan ve dünyanın en büyük otomobil fuarları arasında gösterilen Autoshow her sene çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Peki Autoshow saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık, açılış ve kapanış saatleri ne zaman? Autoshow ziyaret saatleri ve çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Avea çalışma saatleri

AVEA Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

AVEA, ülkemizde açılmış olan üçüncü GSM operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile ülkemiz nüfusunun %98’ine hizmet vermekteydi. Avea 205 ülkede 685 operatörü ile uluslararası dolaşım anlaşmasına sahipti. Ancak 2016 yılında alınan ani bir karar ile Türk Telekom ile birleşmiş ve kendisini tamamiyle feshetmiştir. Böylece Avea markası tamamen son bulmuş ve yerine Türk Telekom Mobil adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Güncel çalışma saatlerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Teknosa çalışma saatleri

Teknosa Çalışma Saatleri ve Mesai Satleri

TeknoSA A.Ş bir elektronik eşya perakende zinciridir. 2000 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding bünyesinde kurulmuş olan Teknosa, günümüze ülkemizin en büyük perakende zincirlerinden bir tanesidir. Tüm illerimizde mağazası bulunan Teknosa toplamda 300’ü aşkın mağaza sayısı ile alanında lider durumdadır. Teknosa çalışma saatleri ve mesai saatleri yani saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır haberimiz devamında.