Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Vatan Bilgisayar çalışma saatleri

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vatan Bilgisayar, ülkemizde açılmış olan ilk bilgisayar mağazasıdır. 1983 yılında İstanbul ilimizde faaliyet göstermekte olan Vatan Bilgisayar, 135’i aşkın mağazasında 5 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. Vatan Bilgisayar her geçen gün yeni bir ilimizde daha açılmakta ve büyüme rakamlarını düzenli olarak yukarılara çekmektedir. Vatan Bilgisayar çalışma saatleri ve mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yazımız devamında.

Do-Re Müzik mağazaları çalışma saatleri

Do-Re Müzik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Do-Re müzik 1993 senesinde İzmir ilimizde kurulmuş olan müzik aletleri mağazaları zinciridir. Kurulmasının ardından kısa süre içerisinde çok sayıda mağaza sayısına ulaşan Do-Re Müzik günümüzde dünyaca ünlü markaların distribütörlüğüne ev sahipliği yapan bir firma haline gelmiştir. Do-Re müzik mağazalarının çalışma saatleri ve mesai saatleri yani sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır haberimiz devamında.

İKEA çalışma saatleri

İKEA Çalışma Saatleri ve İKEA Mesai Saatleri

İKEA, İsveç kökenli uluslararası bir mobilya mağazasıdır. Ülkemizde 2005 senesinden bu yana hizmet veren İKEA, ilk mağazasını İstanbul ilimizde açmıştır. İKEA mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında.

Macfit çalışma saatleri

MACFit Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

MACFit, yüksek kalite standartlarında hizmet veren, çok sayıda ilimizde çok sayıda şubesi ve üyesi bulunan bir spor salonu zinciridir. Mars Sportif olarak spor sektöründe misafirlerinin hayallerinin ötesine geçen ve fark yaratan projeler ile “en yeni ve en iyiyi” sunan buluşma noktaları yaratmak üzere yola çıkmışlardır. Kurulmuş olduğu 2007 senesinden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan MACFit günümüzde çok sayıda ilimizde açılmıştır. Macfit saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.