Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Beko çalışma saatleri

Beko Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Beko, Koç Holding bünyesine faaliyet göstermekte olan bir beyaz eşya ve elektronik mağazasıdır. Peki Beko bayileri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sea Life Akvaryum çalışma saatleri

Sea Life Akvaryum Çalışma ve Ziyaret Saatleri

İstanbul Sea Life Akvaryum, İstanbul Bayrampaşa’da yer alan İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük akvaryumudur. Sea Life Akvaryum sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma, mesai ve ziyaret saatleri haberimiz devamındadır.

Euroflora çalışma saatleri

EuroFlora Çalışma ve Mesai Saatleri

Euroflora, her türlü bahçe, hobi, dekorasyon, cam, ahşap, hediyelik eşya malzemeleri satan bir kuruluştur. EuroFlora mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Babymall çalışma saatleri

BabyMall Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

BabyMall, ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük bebek mağazalarından bir tanesidir. Peki BabyMall mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İstanbul Kitap Fuarı ziyaret saatleri

İstanbul Kitap Fuarı Ziyaret ve Çalışma Saatleri

Bu sene 36ncısı düzenlenecek olan İstanbul Kitap Fuarı yine TÜYAP fuar alanında ziyaretçilerini bekliyor. Peki İstanbul Kitap Fuarı saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve ziyaret saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Nusret çalışma saatleri

Nusr-Et Steakhouse Çalışma ve Mesai Saatleri

Nusr-Et Steakhouse, 2010 yılında ilk şubesini açan, lezzetleri etleri, benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektöründe lider hale gelen bir restoranlar zinciridir. Peki Nusr-Et şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Tudors çalışma saatleri

Tudors Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Tudors, perakende sektöründe hizmet veren, 1998 yılında kurulun ve zamanla ülkemizin en büyük markalarından bir tanesi haline gelen bir şirkettir. Peki Tudors mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Doğuş oto çalışma saatleri

Doğuş Otomotiv Çalışma ve Mesai Saatleri

Doğuş Otomotiv, ülkemizde faaliyet göstermekte olan ve 1994 senesinde Doğuş Holding bünyesinde kurulan distribütör ağıdır. Peki Doğuş Oto sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri ne zamandır haberimiz devamından öğrenebilirsiniz.

Kamil Koç çalışma saatleri

Kamil Koç Çalışma ve Mesai Saatleri

Kamil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923 senesinde yük taşımacılığı amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Peki Kamil Koç şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Tesbihane çalışma saatleri

Tesbihane Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Tesbihane, 2011 senesinde İstanbul ilimizde kurul olan bir firmadır. Peki Tesbihane şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.