Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Petburada çalışma saatleri

Petburada Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Petburada, pet sektöründe yani hayvanlara yönelik sektörde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Petburada mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Notebook kırtasiye çalışma saatleri

Notebook Kırtasiye Çalışma ve Mesai Saatleri

Notebook Kırtasiye, uzun yıllardır faaliyette olan, mağazalarında kitap, kırtasiye, hobi ürünleri, hediyelik ürünler, oyuncak satışı gerçekleştiren bir mağazalar zinciridir. Notebook Kırtasiye mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Tuğba Kuruyemiş çalışma saatleri

Tuğba Kuruyemiş Çalışma ve Mesai Saatleri

Tuğba Kuruyemiş, 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş olan bir kuruyemiş firmasıdır. Tuğba Kuruyemiş mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır, yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sportive çalışma saatleri

Sportive Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Sportive, ülkemizde uzun yıllardır hizmet etmekte olan bir spor perakende zinciridir. Peki Sportive şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Modalife Mobilya çalışma saatleri

Modalife Mobilya Çalışma ve Mesai Saatleri

Modalife Mobilya, 1990 yılında küçük bir atölye ile faaliyetlerine başlamıştır. Peki Modalife Mobilya şubeleri yani mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır, açılış kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

TveK çalışma saatleri

TveK Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

TveK Kitap Kırtasiye, Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren bir perakende kuruluşudur. TveK mağazaları yani şubeleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, açılış ve kapanış saati ne zamandır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Madame Coco çalışma saatleri

Madame Coco Çalışma ve Mesai Saatleri

Madame Coco ev tekstili alanında hizmet veren ülkemizin en büyük mağazalar zincirinden bir tanesidir. Madame Coco mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani Madame koko çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Takıştır bijuteri çalışma saatleri

Takıştır Bijuteri Çalışma ve Mesai Saatleri

Takıştır Bijuteri, ülkemizde 50’yi aşkın şubesi bulunan bir mağazalar zinciridir. Takıştır Bijuteri mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

H&M çalışma saatleri

H&M Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

H&M, İsveçli uluslararası perakende giyim firmasıdır. H&M mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.