Kategori

ÖZEL SEKTÖR

ÇETAŞ çalışma saatleri

ÇETAŞ Çalışma ve Mesai Saatleri

ÇETAŞ, otomotiv perakendesinde Türkiye’nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındıran gruplardan biridir. Peki ÇETAŞ sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Nokta kırtasiye çalışma saatleri

Nokta Kırtasiye Çalışma ve Mesai Saatleri

Nokta Kırtasiye; 1994 yılında Tahtakale’de kurulmuş olup, daha sonraki yıllarda kurumsal bölümü ile firmalara, perakende mağazaları ile son kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Nokta Kırtasiye şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Bilkid çalışma saatleri

Bilkid Çalışma ve Mesai Saatleri

Bilkid, kitap ve kırtasiye ürünlerinin yanı sıra öğrencilerin yıl boyunca aktive derslerinde ihtiyaç duyabileceği her türlü malzemeyi bulmalarına olanak tanıyan mağazalar zinciridir. Bilkid sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Gencallar çalışma saatleri

Gencallar Çalışma ve Mesai Saatleri

Samsun ilimizde küçük bir mağaza olarak hizmet vermeye başlayan Gencallar, günümüzde perakendecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Peki Gencallar mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Kırtasiyelerin çalışma saatleri

Kırtasiyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Kırtasiye; defter, kağıt, kalem, mürekkep gibi yazı ve hobi araç ve gereçlerini satan işletmelere verilen isimdir. Peki kırtasiyeler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Dişçilerin çalışma saatleri

Dişçilerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Dişçi, diş hekimi veya diş doktoru ağız boşluğunun ve diş sağlının korunması, diş ve diş eti hastalıklarının tedavisi ile diş ve çene ameliyatları ile takma diş yapımı konularında çalışan uzman kişilerdir. Dişçiler sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Sahaflar çarşısı çalışma saatleri

Sahaflar Çarşısı Çalışma ve Mesai Saatleri

Sahaflar Çarşısı, İstanbul ilimizde Beyazıt Meydanı yakınında bulunan çok sayıda dükkanın yer aldığı bir çarşıdır. Sahaflar çarşısı saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Sahafların çalışma saatleri

Sahafların Çalışma ve Mesai Saatleri

Sahaf, genel anlamıyla eski, artık basımı gerçekleştirilmeyen ya da ikinci el dergi ve kitapların alınıp satıldığı veya başka kitaplarla değiştirildiği küçük işletmeler ile bu mesleği icra eden kişilere denilmektedir. Peki sahaflar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Sahafların çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.