Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Modoko çalışma saatleri

Modoko Mobilyacılar Sitesi Çalışma ve Mesai Saatleri

Modoko, 1969 yılında kurulmuş olan, günümüzde mobilya üretimi konusunda ülkemizin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitelerinden bir tanesidir. Modoko mobilyacılar sitesi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

N Kolay çalışma saatleri

N Kolay Bayilerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

N Kolay Ödeme Kuruluşu A.Ş. kısaca bilinen adıyla N Kolay, Aktif Yatırım Bankası bünyesinde kurulmuş olan bir ödeme kuruluşudur. N Kolay saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Passolig çalışma saatleri

Passolig Gişelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Passolig, taraftarların sevdikleri ile beraber güven içerisinde stadyumlara girebilmelerini sağlayan bir e-bilet sistemidir. Passolig gişeleri yani satış noktaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Hamamların çalışma saatleri

Hamamların Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Hamamlar, tarihimizin önemli mekanlarından bir tanesidir. Yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmekte olan hamamlar, temizlenmek ve sıhhate kavuşmak adına kullanılmaktadır. Peki hamamlar sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Hamamların çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Remzi Kitabevi çalışma saatleri

Remzi Kitabevi Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Remzi Kitabevi, 1927 yılında İstanbul ilimizde açılmış olan bir yayınevidir. İlk olarak Ümit Kitabevi adı ile kurulmuş olup, daha sonra Remzi Kitabevi adını almıştır. Peki Remzi Kitabevi sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Zara çalışma saatleri

Zara Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Zara, İspanyol merkezli bir aksesuar ve giyim markasıdır. 1975 yılında kurulmuş olan Zara, dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Peki Zara mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Zara çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

english home çalışma saatleri

English Home Çalışma ve Mesai Saatleri

English Home, ev tekstil ürünlerinin satışını yapan bir kuruluştur. Peki English Home mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

İzmirgaz çalışma saatleri

İzmirgaz Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

İzmirgaz, Kolin A.Ş. ve Türkerler A.Ş. şirketleri tarafından kurulmuş olan İzmir’de doğalgaz şehir içi dağıtım işini üstlenmiş olan bir kuruluştur. Peki İzmirgaz sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? İzmirgaz çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamındadır.

Sefamerve çalışma saatleri

Sefamerve Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sefamerve tesettür giyimde öncü olmuş ülkemizin en çok ziyaret edilen e-ticaret sitelerinden bir tanesidir. Peki Sefamerve çağrı merkezi yani müşteri hizmetleri telefon numarası saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

VFS Global çalışma saatleri

VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri

VFS Global; Fransa, İspanya, Hollanda gibi çeşitli ülkeler için vize veren bir başvuru merkezidir. VFS global vize başvuru merkezleri saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.