Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Erikli Su çalışma saatleri

Erikli Su Çalışma ve Mesai Saatleri

Bu hususta uzmanlaşmış, uzun yıllardır hizmet vermekte olan en büyük firmalarından bir tanesi ise Erikli Su’dur. Erikli Su sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani sipariş saatleri, teslimat saatleri saat kaçta başlıyor, çalışma saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Addax çalışma saatleri

Addax Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Addax, kaliteli ve ucuz ürünlerin satışını yapan bir mağazalar zinciridir. Peki Addax sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Masko mobilya çalışma saatleri

Masko Mobilya Kenti Çalışma ve Mesai Saatleri

Masko Mobilya Kenti, İstanbul İkitelli’de bulunan Dünyanın en büyük mobilya kentidir. Peki Masko Mobilya Kenti sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Eminevim çalışma saatleri

Eminevim Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Eminevim ya da diğer adıyla Emin Şirketler Grubu, ülkemizde ve Dünya’da bir ilki gerçekleştiren şirketlerden bir tanesidir. Peki Eminevim şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Gülaylar altın çalışma saatleri

Gülaylar Kuyumculuk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gülaylar group, perakende mağazaları ve franchise mağazaları ile sadece ülkemizde değil, dünyanın bir çok ülkesinde tanınmış olan bir markadır. Gülaylar altın kuyumculuk mağazaları sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

B-Fit çalışma saatleri

B-Fit Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

B-Fit sadece kadınlara yönelik olarak hizmet vermekte olan ve 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemidir. Peki B-Fit sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Mado çalışma saatleri

Mado Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İlk olarak dondurması ile ünlenen Mado, daha sonra konsept değişikliğine giderek cafe tarzını benimsemiş ve büyümeye devam etmiştir. Peki Mado şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Mado çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Penti çalışma saatleri

Penti Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Penti, 1960 yılında kurulmuş olan, çorap, ev giyimi, bikini, mayo, plaj giyimi, iç çamaşırı gibi çok sayışa ürünün satışının yapıldığı bir mağazalar zinciridir. Peki Penti mağazaları saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Penti çalışma saatleri, mesai saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Nike çalışma saatleri

Nike Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Nike, Amerika Birleşik Devletleri merkezli dünyanın en büyük spor malzemeleri satan ve üreten şirketlerden bir tanesidir. Nike mağazaları sabah saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Adidas çalışma saatleri

Adidas Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri

Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden bir tanesidir. 1924 yılında Almanya’da kurulmuş olan Adidas kurulduğu günden bu yana büyümesine ara vermeden devam etmiştir. Adidas mağazaları saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.