Kategori

ÖZEL SEKTÖR

Antalya Tünektepe Teleferik çalışma saatleri

Antalya Tünektepe Teleferik Çalışma ve Mesai Saatleri

Antalya Tünektepe Teleferik, Antalya’nın son dönemde gerçekleştirmiş olduğu vizyon projelerden bir tanesidir. Peki Antalya Tünektepe Teleferik saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, kaça kadar çalışır yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

worldbazaar çalışma saatleri

Worldbazaar Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

World Bazaar, ülkemizdeki oyun konsolları ve oyunlardaki ihtiyaçları karşılamak amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir. Worldbazaar saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Köfteci Yusuf, İznik ilinde 4 masalı küçük bir köfteci dükkanı olarak yola çıkan ve günümüzde 12 ilimizde 26’yı aşkın şubesi ile hizmet verir hale gelen bir restoran zinciridir. Köfteci Yusuf saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır, yani çalışma saatleri ve hizmet saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Tedi çalışma saatleri

Tedi Mağazalarının Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tedi Discount Tekstil Mağazacılık AŞ, 2007 yılında kurulmuş olan, tüketicilerin tekstil, züccaciye, aksesuar, kozmetik gibi ihtaçlarını karşılayan bir mağazalar zinciridir. Tedi mağazaları saat kaçta açılır, saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Gediz Elektrik çalışma saatleri

Gediz Elektrik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gediz Elektrik Perakende A.Ş. İzmir ve Manisa illerinde 3 milyonu aşkın müşterisine sürekli, kaliteli ve düşük maliyetli elektrik hizmeti sunan bir kuruluştur. Gediz Elektrik saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri haberimiz devamındadır.

BEDAŞ çalışma saatleri

BEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile BEDAŞ ülkemizde faaliyet göstermekte olan elektrik dağıtım firmalarından bir tanesidir. Peki BEDAŞ şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Bedaş çalışma saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Pasaport Pizza çalışma saatleri

Pasaport Pizza Çalışma ve Mesai Saatleri

Pasaport Pizza, İzmir ilimizde kurulmuş olan bir restoran zinciridir. Adını kurulmuş olduğu yerde bulunan pasaport iskelesinden almaktadır. Peki Pasaport pizza saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır? Pasaport Pizza çalışma saatleri haberimiz devamındadır.

Göztepe mağazalarının çalışma saatleri

GözGöz Store Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Göztepe, 1925 senesinde kurulmuş olan tarihi başarıları ve taraftarı ile tüm ülkede en çok sevilen spor kulüplerimizden bir tanesidir. Göztepe’nin lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı mağazalara ise GözGöz Store denilmektedir. GözGöz store sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Teleservice çalışma saatleri

Teleservice Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Teleservice, telsiz ve NMT hücreli telefonlara teknik servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Teleservice sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamındadır.

Budget çalışma saatleri

Budget Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Bugdet, dünyanın en büyük araç kiralama markalarından bir tanesidir. Peki Budget ofisleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Budget çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.