Kategori

BANKALAR

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm özel sektör bankaları, kamu bankaları ve vakıf bankalarının çalışma saatleri, mesai saatleri, çalışma günleri aşağıda yer alan haberlerimizde detaylı olarak anlatılmıştır. Her kurumun çalışma saatleri genel olarak farklılık gösterse de bankalar genel itibariyle hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Genel itibariyle de 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili yapmaktadırlar. Çoğu banka Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonu kapalı olsa da bazı bankaların, bazı şubeleri bugünlerde de hizmet vermektedir. Aramış olduğunuz bankanın en güncel çalışma saatlerini, açılış ve kapanış saatlerini ve bankalar bugün açık mı, kaça kadar açık öğrenmek için aşağıda yayınlamış olduğumuz konulara göz gezdirmelisiniz. Çünkü bahsettiğimiz üzere her kuruluşun çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Koopbank çalışma saatleri

Koopbank Çalışma ve Mesai Saatleri

Koopbank, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük finansal kuruluşudur. Peki Koopbank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

HSBC çalışma saatleri

HSBC Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

HSBC Bank A.Ş. 1990 yılında Midland Bank A.Ş. adıyla kurulmuş olan bir bankadır. Peki HSBC bank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Bank Mellat çalışma saatleri

Bank Mellat Çalışma ve Mesai Saatleri

Bank Mellat, ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermekte olan İran kökenli bir bankadır. Bank Mellat şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamındadır.

Bankpozitif çalışma saatleri

BankPozitif Çalışma ve Mesai Saatleri

BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. ya da bilinen adı ile Bankpozitif 2002 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermekte olan bir bankadır. Bankpozitif sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Deutsche Bank çalışma saatleri

Deutsche Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

Deutsche Bank, Almanya’nın işçi sayısı ve cirosu baz alındığında en büyük bankasıdır. Deutsche Bank sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamındadır.

Takasbank çalışma saatleri

Takasbank Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. yani bilinen kısa adı ile Takasbank, finans piyasalarında yatırım yapanların paralarının güvenliğini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Takasbank saat kaçta açılır, kaçta kapanır, kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Adabank çalışma saatleri

Adabank Şubelerinin Çalışma ve Mesai Saatleri

Adabank, Uzan Grubu bünyesinde kurulmuş olan finans kuruluşlarından, bankalardan bir tanesidir. Adabank şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası çalışma saatleri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Çalışma ve Mesai Saatleri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ya da kısa adı ile TSKB, 1950 yılında özel kalkınma ve yatırım bankası olarak İstanbul ilimizde faaliyetlerine başlamıştır. Peki TSBK sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır? Türkiye Sınai Kalkınma Bankası çalışma saatleri, mesai saatleri hakkında detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Arap Türk Bankası çalışma saatleri

Arap Türk Bankası (A&T Bank) Çalışma ve Mesai Saatleri

Arap Türk Bankası A.Ş. kısaca A&T Bank, 1997 yılında kurulmuş bir bankadır. Peki Arap Türk Bankası şubeleri sabah saat kaçta açılır, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açıktır yani çalışma saatleri ve mesai saatleri hakkında bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.